Die Höchste Eisenbahn

Operette
Muziek overige
Pop
Die Höchste Eisenbahn terug op tournee na een pauze van zes jaar - Die Höchste Eisenbahn is terug. En het klinkt in 2025 zoals mensen in 1925 het zich in 1999 hadden voorgesteld. Zoals wolkenkrabbers en vliegende stoomtreinen. En je hoeft maar een half spoorliedje live te horen en je weet weer waarom je zoveel van deze vier Berlijners houdt en ze zo hebt gemist.

Zes jaar pauze. Dat is lang, maar vanuit het oogpunt van de band ging het snel voorbij toen Corona en een paar soloprojecten tussendoor kwamen.

Max Schröder maakte muziek met zijn vriend Olli Schulz, Francesco Wilking met de Crucchi Gang en Moritz Krämer met de sad lobsters and the cowardly beauty. Felix Weigt is nu professioneel podcaster en wilde eigenlijk helemaal stoppen met muziek. Dus nu heeft hij ineens een grote tournee in de herfst. En zei iemand "nieuwe muziek"? Ook al klinkt het (nog) niet zo - voor Die Höchste Eisenbahn wordt 2025 nog spannender dan zoenen.

Goed om te weten

Geschiktheid

  • voor ieder weertype

  • Doelgroep volwassenen

Prijsinformatie

Prijs volwassene: € 30,00

Toegangsprijs: 30€ plus toeslag.

License (master data)

Tourismusgesellschaft Osnabrücker Land mbH
License: no copyright required (Public domain) (no copyright)

In de buurt