---
title: "Erlebnisland Windenergie"
url: "https://www.vakantieland-nedersaksen.nl/poi/erlebnisland-windenergie"
description: "In de wijk Helmstedt nodigt het 6.500 vierkante meter grote Windenergie Avonturenland jong en oud uit om gratis en 24 uur per dag allerlei wetenswaardigheden te leren over windenergie, natuur- en soortenbescherming en klimaatverandering. Samen met mascotte Willi Windrad kunnen bezoekers hun energie omzetten in muziek, op de foto gaan als servicemonteur of proberen zo hard te blazen als een orkaan. De afmetingen van moderne windturbines en wat ze kunnen bereiken worden hier zichtbaar. De stations, die zijn onderverdeeld in verschillende leeftijdsgroepen, kunnen zelfstandig of als onderdeel van een rally worden verkend. Een bijna natuurlijk klaslokaal in een klein labyrint biedt bezoekersgroepen een plek voor discussie. Er zijn ook voldoende bankjes om te picknicken of uit te rusten. Schoolklassen of andere grotere groepen die het avonturenland niet alleen willen verkennen, kunnen een gratis rondleiding boeken bij de Landwind Group."
language: "nl"
type: "Place"
image: "https://dam.destination.one/2573421/90306ec3d20ae31138ff0fa73e3b2ee6c56062e450a49f391187a3dd782a8921/bilick-auf-das-erlebnisland-windenergie.jpg"
breadcrumb: "Root > Home > Special > Destination.Data Details > Poi"
---

Delen

Erlebnisland Windenergie
========================

- Plattelandsvakantie
- Cultuurbelevenis/-leerpad

Bilick auf das Erlebnisland Windenergie

In het Avonturenland Windenergie leren jong en oud op een leuke manier alles over windenergie.

In de wijk Helmstedt nodigt het 6.500 vierkante meter grote Windenergie Avonturenland jong en oud uit om gratis en 24 uur per dag allerlei wetenswaardigheden te leren over windenergie, natuur- en soortenbescherming en klimaatverandering. Samen met mascotte Willi Windrad kunnen bezoekers hun energie omzetten in muziek, op de foto gaan als servicemonteur of proberen zo hard te blazen als een orkaan. De afmetingen van moderne windturbines en wat ze kunnen bereiken worden hier zichtbaar. De stations, die zijn onderverdeeld in verschillende leeftijdsgroepen, kunnen zelfstandig of als onderdeel van een rally worden verkend. Een bijna natuurlijk klaslokaal in een klein labyrint biedt bezoekersgroepen een plek voor discussie. Er zijn ook voldoende bankjes om te picknicken of uit te rusten. Schoolklassen of andere grotere groepen die het avonturenland niet alleen willen verkennen, kunnen een gratis rondleiding boeken bij de Landwind Group.

Meer lezen

Erlebnisland Windenergie Schutzhütte

Goed om te weten
----------------

Geschiktheid

- voor schoolklassen
- voor families
- voor individuele gasten
- voor kinderen (3-6 jaar)
- voor kinderen (6-10 jaar)
- voor kinderen (vanaf 10 jaar)

Betaalmethoden

Gratis

Certificering en kwaliteitszegel - Overig

- Kindervakantieland (Nedersaksen)

Licentie (stamgegevens)

TourismusRegion BraunschweigerLAND e. V.

In de buurt
-----------

Op de kaart bekijken

- Bezienswaardigheden
    
    
    - Museum
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    - Plattelandsvakantie
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    - Aquarium

Contact

Pabstorfer Weg 15

38387 Söllingen