100er-Challenge 2026

Ontmoetingen
Aanbiedingen voor inwoners overige
Gezinnen/kinderen overige
Vakantieprogramma
Fitness
Gezondheid overige
Culinaire ontdekkingen overige
Zwemmen
Sport overige
Watersport
Media
Het idee voor de Mündener 100er-Challenge ontstond tijdens een gesprek aan de rand van het zwembad, waarin het ging over het landelijke 100x100m-evenement. Hann.-Münden is te klein en het weer te onzeker om een dergelijk evenement in het Hochbad te organiseren.

Maar het idee om een gezamenlijke zwemactiviteit aan te bieden voor alle sportieve zwemmers en zwemsters die niet bij een vereniging zijn aangesloten, bleef in ons achterhoofd hangen.

Zo ontstond de Mündener 100er-Challenge. Een klein trainingsevenement dat elke zwemmer die een sportieve uitdaging aangaat, moet motiveren om mee te doen. Het richt zich vooral op degenen die...

...regelmatig, maar meestal alleen hun baantjes trekken
...de uitdaging eerder op het gebied van uithoudingsvermogen zoeken
...ook zonder lidmaatschap van een zwemvereniging in een groep willen zwemmen

Hier zwemmen alle leeftijdsgroepen en prestatieniveaus samen, zonder winnaars of verliezers. Alle deelnemers worden ingedeeld in groepen op basis van de uitdaging die ze zichzelf hebben gesteld. Elke groep bezet een eigen baan. Alle groepen starten samen en stoppen op hetzelfde moment. Zo blijven ze allemaal bij elkaar en kan toch iedereen zichzelf individueel uitdagen.

Goed om te weten

Algemene informatie

  • Openlucht

  • EHBO-posten met medisch personeel

  • Garderobe

  • Bagageopslag

  • Drankservice

  • Kluisjes

Geschiktheid

  • Doelgroep volwassenen

  • voor individuele gasten

Gesproken talen

Duits

Betaalmethoden

Contante betaling ter plaatse

Prijsinformatie

  • Kaarten aan de avondkassa

  • Kosten verbonden

Kosten en vergoedingen:

Vergoeding: Neem iets zelfgemaakts of zelfgekocht mee, dat na het zwemmen tijdens een buffet aan iedereen wordt aangeboden (bijvoorbeeld cake, salade, pretzels, yoghurt, fruit, dipsauzen, koekjes, brood, enz.).

Drankjes: Iedereen zorgt zelf voor koude drankjes. Er wordt gratis koffie of heet water voor thee verstrekt als je op het aanmeldingsformulier aangeeft dat je daar interesse in hebt.

Toegang: Elke deelnemer dient zelf de toegangsprijs voor het Hochbad te betalen, aangezien het zwembad tijdens het evenement gewoon open is voor het publiek. Hierdoor is het echter ook mogelijk om partners, familieleden, fans en helpers mee te nemen, die zelf ook kunnen zwemmen in het kader van de openbare zwemuren.
Informatie over gereduceerde prijzen: Nur für den Eintritt in das Hochbad

Licentie (stamgegevens)

In de buurt