Lesung mit Regine Kölpin
Auteur Regine Kölpin presenteert op 30 oktober 2026 haar nieuwe roman „Das Seebad am Nordseestrand” in de zaal van het Gästehaus Hooksiel.
De roman, die op 31 juli 2026 verscheen, neemt de lezer mee naar Wangerooge in het jaar 1829 – een tijd waarin een bescheiden badplaats zou uitgroeien tot een plek van glans en aanzien. Centraal staat Bernhardine Westing, die, wanneer haar man tot badcommissaris wordt benoemd, het onmogelijke waagt en met rigoureuze vastberadenheid de opkomst van de badplaats bevordert – niet tot vreugde van alle inwoners van Wangerooge. Beeke Tammen, een eilandbewoonster uit een bescheiden milieu, vindt in de keuken van Bernhardine niet alleen werk, maar ook haar roeping en wordt de naaste vertrouwelinge van de ongenaakbare vrouw. Maar dan wordt hun bloeiende vriendschap zwaar op de proef gesteld.
Met historische nauwkeurigheid en veel gevoel voor haar personages vertelt Regine Kölpin over ambitie en saamhorigheid, over maatschappelijke omwentelingen en de vraag wat vriendschap kan doorstaan, en schetst tegelijkertijd een levendig beeld van de beginjaren van de badplaatscultuur aan de Noordzee.
Alle liefhebbers van de Noordzee kunnen zich verheugen op een vermakelijke avond met de schrijfster, die uiteraard wordt afgesloten met een signeersessie.
Let op: Toegang vanaf 18.30 uur, aanvang om 19.00 uur
Aanmelden is verplicht. Kaartjes zijn verkrijgbaar bij de VVV-kantoren in Horumersiel en Hooksiel of via HIER online verkrijgbaar.
Locatie: zaal in het Gästehaus Hooksiel, Hohe Weg 1, 26434 Wangerland
Goed om te weten
Algemene informatie
Aanmelding vereist
Geschiktheid
Mogelijkheden bij slecht weer
voor ieder weertype
Toegankelijk
Doelgroep volwassenen
Doelgroep senioren
voor groepen
voor individuele gasten
Prijsinformatie
Kosten verbonden
Korting met gastenkaart
Prijs volwassene: € 12,00
Prijs met korting: € 10,00
Houders van de gastenkaart betalen het gereduceerde tarief.Licentie (stamgegevens)
Wangerland Touristik GmbH




