Offener Sektkeller im Schloss Landestrost

Historische rondleiding
De traditionele mousserende wijnkelder Duprès opent zijn deuren. In een historische sfeer kunt u het productieproces van mousserende wijn van dichtbij meemaken – inclusief een proeverij van zorgvuldig geselecteerde specialiteiten.
Zodra de deuren van de traditionele gewelfde kelder opengaan, begint een heerlijke reis door de wereld van de mousserende wijn. De „Open Mousserende Wijnkelder” in de Sektkellerei Duprès KG combineert een historische rondleiding met een sprankelende beleving en biedt een zeldzaam kijkje achter de schermen van de ambachtelijke productie van mousserende wijn. Tussen oude bakstenen muren en in koele gewelfde kelders ontvouwt zich de geschiedenis van een huis dat al generaties lang staat voor kwaliteit en zorgvuldigheid. Een deskundige gids leidt u door de productieruimtes, legt de klassieke flesgisting uit en maakt duidelijk hoe uit geselecteerde basiswijnen fijnbubbelige specialiteiten ontstaan. Daarbij wordt duidelijk hoeveel ervaring, geduld en passie er in elke afzonderlijke fles zit. De rondleiding biedt niet alleen boeiende achtergrondkennis, maar ook een bijzondere sfeer: de geur van gist en hout, het zachte geknetter van de rijping en het spel van het licht op de flessen zorgen voor een authentieke beleving voor alle zintuigen. De rondleiding wordt afgesloten met een proeverij van geselecteerde mousserende wijnen, waarbij de verscheidenheid aan aroma’s direct kan worden ontdekt. De „Open mousserende wijnkelder“ is een ideale gelegenheid om de regionale genotscultuur van dichtbij te leren kennen en geschiedenis, vakmanschap en smaak in een bijzondere omgeving te beleven.

Goed om te weten

Geschiktheid

  • Mogelijkheden bij slecht weer

  • voor ieder weertype

  • Doelgroep volwassenen

  • Doelgroep senioren

Gesproken talen

Duits

Heenreis & parkeren

Parkeren
Aantal parkeerplaatsen20

Prijsinformatie

Prijs volwassene: € 15,00

Prijs kind: gratis entree

Prijs met korting: gratis entree

Prijs gezin: gratis entree

De rondleiding, van ongeveer 90 minuten, door de oude kelders met proeverij is mogelijk vanaf 15 € per persoon voor groepen.

Licentie (stamgegevens)

Duprès GmbH & Co. KG
Licentie: Naamsvermelding, ShareAlike

In de buurt