Reema - Mimi Müller-Westernhagen - DenkmalKunst - KunstDenkmal
Reema Müller-Westernhagen schrijft bitterzoete, tedere folksongs waarvan de teksten ingaan op het mens-zijn. Haar thema’s variëren van zelfvertrouwen en het verwerken van verlies tot het belang van vriendelijkheid. Tijdens haar zeer persoonlijke concerten staan de interactie met het publiek en het delen van verhalen – en vaak ook van tranen – centraal. Ze spreekt openlijk over haar ervaringen als vrouw met autisme en hoe ze omgaat met angstaanvallen.
Er bestaat geen recht op reservering, zitplaats of toegang bij de avondvoorstellingen van het festival. Toegang zolang er plaatsen beschikbaar zijn.
Er bestaat geen recht op reservering, zitplaats of toegang bij de avondvoorstellingen van het festival. Toegang zolang er plaatsen beschikbaar zijn.
Goed om te weten
Algemene informatie
Aanmelding vereist
Geschiktheid
Mogelijkheden bij slecht weer
voor ieder weertype
Doelgroep volwassenen
voor individuele gasten
Muziekstijl concert
Folk
Gesproken talen
- Duits
Betaalmethoden
- Google Pay, Mastercard, Paypal, Visa, Andere creditcards, Giro-/bankpas
Prijsinformatie
Voorverkoop kaarten
Kosten verbonden
Dagkaart Kunst & Evenementen: 20 €
Seizoenskaart: 50 € (tot 2 oktober, tijdens het festival: 60 €)Licentie (stamgegevens)
Hann. Münden Marketing GmbH




