William Roine is singer-songwriter uit Hameln en woont inmiddels in Münster. Met zijn nummer „Schrebergarten“, dat de laatste weken vooral in Hameln veel aandacht heeft gekregen, komt hij nu met een complete band voor een thuiswedstrijd terug naar de Sumpfblume.
Zijn nummers bewegen zich ergens tussen Indie, Folk en eerlijke verhalen uit het echte leven. Het gaat over thuis, familie, relaties, onzekerheden en dat gevoel om soms niet helemaal ergens bij te passen.
„Schrebergarten“ is daardoor meer of minder een nummer over Hameln geworden en daarom betekent dit concert waarschijnlijk meer dan elk ander tot nu toe.
Voor William is de avond ook een kleine terugkeer naar de roots: Vroeger opgetreden met schoolbands in de Sumpfblume, nu terug op hetzelfde podium – alleen dit keer met zijn eigen nummers.
Genre:
Indie, Pop, Singer-songwriter, Folk
Tickets vanaf 15,00 €