Kom naar ons restaurant en geniet van een heerlijke regionale maaltijd of een glas wijn met vrienden. Onze seizoensgerechten hebben veel culinairs voor je in petto.
Of geniet van een paar zonnestralen in onze prachtige kruidenstreek-Wiestenerung. Maak kennis met en ontdek de verscheidenheid aan kruiden, planten en dieren in onze regio.
Voor de actievelingen onder jullie bieden de noordelijke wandelpaden de juiste ervaring voor jullie. Wandelen met ons is "flat-wide-unique". Als een bekroonde "Wanderbares Deutschland" kwaliteitsgastheer, heeft ons hotel zich aangepast aan de behoeften van wandelgasten.
Wandelroutes bij ons in de buurt:
Kempowskis Idylle,Rotenburger Wasserreich, Wümmeniederung, & Dör't Moor
Wandelen, fietsen of varen - onze regio heeft veel te bieden.
Goed om te weten
Openingstijden
Kitchen opening hours
Specialties
Seats
Seating (total inside): 600
Seating (hall): 400
Seating (beer garden): 100
Seating (adjoining room 1): 36
Seating (adjoining room 2): 54
Seating (adjoining room 3): 120
Seating (adjoining room 4): 40
Seating (terrace): 36
Type keukens
Duits
regionaal
vegetarisch
Algemene informatie
Overnachting mogelijk
Reservering online mogelijk
Refill (gratis drinkwater)
Droger voor kleding beschikbaar
Geschiktheid
voor kinderen (alle leeftijden)
Geschikt voor kinderwagens
voor groepen
voor families
Vreemde talen
Uitrusting
Busparkeerplaats bij het huis
Hotelkamer
Parkeerplaats aanwezig
Kinderspeelhoek in de zaak
Gratis wifi
Buitenterras
Bar
Accessibility / Location
Landelijke ligging
Rustige ligging
Vlak bij bushalte
Vlak bij fietsroute (max. op 5 km afstand)
Vlak bij wandelpad (max. op 2 km afstand)
Betaalmethoden
Keukenaanbod
Ontbijt
Lunch
Avondeten
Catering
Rokers
Rokersetablissement met afzonderlijke rookruimte
Heenreis & parkeren
Met de auto:
Komende vanuit Bremen of Hamburg over de A1 neem je de afslag Bockel en volg je de weg richting Rotenburg (Wümme). Je passeert het Kräuterhotel Heidejäger direct aan de Rotenburger Straße. Hier loopt de B 71, die ook vanuit het noorden (Bremervörde en Zeven) naar Mulmshorn leidt.
Vanuit het zuiden neem je de B 215 of de B 440 door Rotenburg (Wümme) in de richting van Zeven om het dorp Mulmshorn te bereiken op de B75.
Met het openbaar vervoer:
Informatie over reizen met de trein naar station Rotenburg (Wümme) en busverbindingen naar Mulmshorn vind je op www.vbn.de
Sociale media
Aanvullende informatie
Der Ortsweg "Rund um Mulmshorn" beginnt direkt vor unserer Haustür und lädt zu einer kleinen oder größeren Wanderung ein. Der NORDPFAD Kempowskis Idylle ist nur wenige Autominuten von uns entfernt.
Kombinieren Sie einen Besuch in unserem Restaurant auch gerne mit einer Radtour auf der 50 km langen Kräuterroute.
License (master data)
