SERVICE is een topprioriteit voor de vriendelijke en competente medewerkers van het toeristeninformatiecentrum. Het toeristeninformatiecentrum heeft het kwaliteitskeurmerk "Q" van "Servicequalität Deutschland" gekregen en is gecontroleerd in het kader van de certificering "Reisen für alle". Het toeristeninformatiecentrum is gemakkelijk toegankelijk voor iedereen - het ligt direct tegenover het historische kasteel bij de ingang van de voetgangerszone. Tijdens de klantvriendelijke openingstijden wordt gasten en inwoners van de stad een schat aan informatie geboden voor een geslaagde dag in Wolfenbüttel. Of het nu interactief is met de Wolfenbüttel app of klassiek met de duidelijke en aantrekkelijke brochures, de bezienswaardigheden van de stad kunnen optimaal worden verkend. Regionale producten worden aangeboden bij de marktkraam direct in het toeristeninformatiecentrum.
Een bezoek aan het toeristeninformatiecentrum is altijd de moeite waard in de moderne en nieuwe ruimtes, waar ook de Jägermeister fan shop is gevestigd.
Een bezoek aan het toeristeninformatiecentrum is altijd de moeite waard in de moderne en nieuwe ruimtes, waar ook de Jägermeister fan shop is gevestigd.
Goed om te weten
Openingstijden
Geschiktheid
Geschikt voor kinderwagens
Overige uitrusting/inrichting
Kinderspeelhoek (binnen)
Toiletvoorzieningen
Verschoningsruimte
Mindervalidentoilet
Obstakelvrije toegang
Betaalmethoden
Gratis, American Express, Apple Pay, Contante betaling ter plaatse, Diners Club, Giropay, Google Pay, Waardebon, Mastercard, Paypal, Overschrijving, Visa, Giro-/bankpas
Barrièrevrijheid
Reizen voor iedereen


Het moderne toeristische informatiecentrum in de Lessingstadt Wolfenbüttel is opgezet en geopend in 2020 in overeenstemming met de nieuwste bevindingen op het gebied van toegankelijkheid.
Algemene informatie over toegankelijkheid
Heenreis & parkeren
Die Tourist-Info finden Sie direkt am Schlossplatz im Löwentor. Das Löwentor ist ein neu errichtetes Einkaufs- und Geschäftshaus mit einem eigenen Parkhaus. Die Tourist-Info befindet sich auf der Seite zur Straße "Schulwall" mit Blick auf den Schlossplatz, direkt neben dem Eingang / der Einfahrt zum Parkhaus.
Reisebusse können ihre Gäste in circa 50 Meter Entfernung am Schlossplatz ein- und aussteigen lassen.
Reisebusse können ihre Gäste in circa 50 Meter Entfernung am Schlossplatz ein- und aussteigen lassen.
Sociale media
License (master data)
Lessingstadt Wolfenbüttel
In de buurt










