Dino-Tour Rehburg-Loccum

26,90 km lang
Round trip
Moeilijkheidsgraad: gemakkelijk
Condition: medium
Fantastisch panorama
Forest road
Fiets
De dinosaurusfietstocht neemt je mee door spannende tijdperken in de geschiedenis van deze regio.

De cirkelvormige fietstocht neemt je mee van de prehistorische dinosaurussen naar de vroege Middeleeuwen en de Romantiek. Ontdek de sporen van reusachtige dinosaurussen uit het Krijt van 139 miljoen jaar geleden die hier leefden in de regio tussen de Weser en het Steinhuder Meer rond Münchehagen!

Verken het unieke landschap van het natuurpark Steinhuder Meer en het Rehburggebergte tijdens je fietstocht. Ontdek interessante feiten over de spannende geschiedenis van deze regio op historische plaatsen. Neem bij voorkeur een verrekijker en een fototoestel mee - want er is veel te zien!

Op de ca. 30 km lange "Dino Tour" kom je op 8 avontuurlijke stations de bewijzen en sporen van het verleden van dichtbij tegen! Je kunt de tocht vanaf elk punt beginnen. Een overzicht van de fietstocht wordt gegeven door de informatieborden bij de gemarkeerde parkeerplaatsen en de fietsende dinosaurus wijst je de weg!  

Je kunt de Dino Tour ook vinden op Komoot.

Veiligheidsinformatie:
  • Tijdens de gehele tour dient u er rekening mee te houden dat het gebruik van de fietspaden op eigen risico is
  • Er wordt geen garantie gegeven voor de bruikbaarheid van de fietspaden
  • In steden is over het algemeen extra aandacht vereist
  • Gebruik de bestaande fietspaden
  • Tijdens de tour moet u rekening houden met gevaarlijke plekken, zoals paaltjes, verkeersdrempels
  • .paaltjes, slagbomen en onbeveiligde oversteekplaatsen van hoofdwegen - dit advies geldt met name voor fietsende gezinnen met kleine kinderen.



Goed om te weten

Beste jaargetijde

geschikt
weersafhankelijk

License (master data)

Mittelweser-Touristik GmbH
License: no copyright required (Public domain) (no copyright)

Onze aanbeveling

Tourist-Information in Bad Rehburg mit offener Eingangstür und Stufen, umgeben von Säulen.Tourist information in Bad Rehburg with open entrance door and steps, surrounded by columns.Turistinformation i Bad Rehburg med åben indgangsdør og trappe, omgivet af søjler.Toeristisch informatiecentrum in Bad Rehburg met open toegangsdeur en trappen, omringd door pilaren.
CC-BY | Mittelweser-Touristik GmbH
Romantik Bad Rehburg mit Tourist-Information
Museum

In de buurt

Contact

Tourist-Information Rehburg-Loccum
Friedrich-Stolberg-Allee 4
31547 Rehburg-Loccum